• Projekti

  Projekti

Darbā gūto kvalifikāciju novērtēšanas un atzīšanas sistēmas izveide speciālistiem apstrādes rūpniecībā

No 2022. gada 1. septembra līdz 2023. gada 31. augustam nodibinājums “Smart minds” ir partneris Erasmus+ programmas KA210-VET –Maza mēroga partnerības profesionālajā izglītībā projektā “Darbā gūto kvalifikāciju novērtēšanas un atzīšanas sistēmas izveide speciālistiem apstrādes rūpniecībā” (angļu val. - “Development of a Subsystem for the Assessment and Recognition of Qualifications Acquired in the Work of Specialists in the Manufacturing Sector” (ManuSQinVET), projekta Nr. 2022-1-LT01-KA210-VET-000080772.

Projekta galvenais mērķis ir radīt iespējas identificēt, novērtēt un apstiprināt personas darbā iegūtās kompetences vai kvalifikācijas tiešsaistē.

 

Plānotie projekta rezultāti:

 1. Apstrādes rūpniecības nozares profesiju aprakstu izstrāde vismaz 6 profesijām;
 2. Tiešsaistes testu izstrāde izvēlēto profesiju darba aktivitātēs iegūto kompetenču novērtēšanai apstrādes rūpniecības nozarē;
 3. Apstrādes rūpniecības nodarbinātībā iegūto kompetenču vērtētāju mācības - pilotmācību sesijā tiks apmācīti 9 ar darbu saistīto kompetenču vērtētāji;
 4. Mācību materiālu paketes izstrāde ar darbu saistīto kompetenču novērtēšanai un atzīšanai praktiķiem;
 5. Apstrādes rūpniecībā iegūto kompetenču pilotnovērtējuma veikšana - 36 apstrādes rūpniecības nozarē strādājošo pilotnovērtējumi.

Projekta partneri:

 1. Efektīvas vadības risinājumu centrs (Lietuva) - https://www.evsc.lt/
 2. Apstrādes rūpniecības inovāciju ieleja (Lietuva) -  https://www.manuvalley.tech/
 3. Praktisko prasmju centrs (Polija) - https://cup.org.pl/
 4. Nodibinājums “Smart minds” (Latvija)– https://www.smartminds.lv/

 

Projekta ietvaros ir izveidota projekta mājas lapa https://improvingskillsonthejob.eu/, kurā ir publicēti visi projekta rezultāti.

Projekta ietvaros no 29.-30.06.2023. notika starptautisks mācību seminārs Viļņā, Lietuvā. Vairāk informācijas angļu valodā: https://www.smartminds.lv/index.php/en/news/international-training-of-accessors-about-competencies-acquired-in-work-in-the-manufacturing-sector

Lai iegūtu sīkāku informāciju par projektu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

 

© 2020 Smart minds @