• Pakalpojumi

    Pakalpojumi

Mēs sniedzam šādus pakalpojumus izglītības un nodarbinātības politikas jomā:
 
  • Projektu pieteikumu izstrāde
  • Konsultācijas
  • Projektu īstenošana
  • Pētījumi, analīze, viedokļu raksti
  • Apmācības
 
Projektu pieteikumu izstrāde, konsultācijas
 
Nodibinājums “Smart minds” veic projekta pieteikumu izstrādi un iesniegšanu izglītības un nodarbinātības politikas un sociālā dialoga jomā Erasmus+, Nordplus, ESF+ un citu starptautisko programmu izsludinātajos projektu konkursos.
 
Projekta pieteikuma izstrādes procesā notiek aktīva komunikācija ar projekta pasūtītāju un potenciālajiem partneriem, tiek panākta vienošanās par uzdevumu izpildi starp partneriem, tiek veikta projekta mērķa izstrāde atbilstoši Eiropas Savienības un nacionālajām prioritātēm, tiek definētas mērķa grupas, izstrādāti plānoto darbību apraksti, kvalitatīvie un kvantitatīvie iznākuma rādītāji, sastādīts laika grafiks un finansēšanas plāns, aizpildīta projekta pieteikuma veidlapa un apkopota pievienojamā dokumentācija, atbilstoši izsludinātajiem konkursiem. Katrā konkursā ir sava vērtēšanas specifika, tādēļ, jo lielākas zināšanas par konkrēto jomu un kā konkursa vērtēšanas nosacījumiem, jo lielākas izredzes ir iegūt projekta apstiprinājumu. Kvalitatīva projekta pieteikumu izstrāde ir priekšnosacījums līdzfinansējuma apgūšanai. Nodibinājums “Smart minds” piedāvā kvalitatīvu projekta iesnieguma izstrādi, konsultējot savus klientus par iespējām līdzfinansējuma saņemšanā un veicot projekta pieteikumu izstrādi.
 
Piesaistiet finansējumu un paplašiniet savas organizācijas ietekmi izglītības un nodarbinātības politikas un sociālā dialoga jomā, piesaistot Jūsu organizācijai nepieciešamās zināšanas un pieredzi, kas iegūta vairāk kā 10 gadus īstenojot Eiropas Savienības programmu līdzfinansētus projektus un izstrādājot projekta pieteikumus. Uzzini, kā  mēs varam palīdzēt Tavai organizācijai palīdzēt sasniegt tās mērķus, sūtot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālruni: 28383021.
 
 
Projektu īstenošana, analīze un apmācības
 
Nodibinājumam “Smart minds” ir pieredze pieaugušo izglītības, profesionālās izglītības un vispārējās izglītības Erasmus + programmas projektu īstenošanā. Mūsu kompetencē ietilpst kvalitātes nodrošināšanas un pārvaldības jautājumi pieaugušo izglītībā un profesionālajā izglītībā, nozaru ekspertu padomes un to saistītie jautājumi: nozaru kvalifikāciju ietvarstruktūru, profesiju standartu, mācību programmu izstrāde, darba vidē balstītu mācību un prakšu organizēšana, kā arī dažāda veida pilotapmācību un diskusiju organizēšana, ziņojumu, vadlīniju un rekomendāciju sagatavošana un citi ar izglītības un nodarbinātības politikas saistītie jautājumi.
 
Rutai Porniecei, nodibinājuma “Smart minds” vadošajai ekspertei, ir unikāla un vairāk kā 10 gadus pieredze izglītības un nodarbinātības politikā nozaru, nacionālā un Eiropas līmenī, darba pieredzi gūstot nacionālā līmeņa sociālo partneru organizācijās: Labklājības ministrijā, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībā un Latvijas Darba devēju konfederācijā. Viņa ir bijusi vairāku Eiropas Savienības institūciju valdēs, darba tirgus un izglītības komitejās, darba grupās nacionālā un Eiropas Savienības līmenī. Ruta Porniece ir vadījusi vairāk nekā 16 Eiropas Savienības līdzfinansētus projektus, iesaistot to īstenošanā vairāk kā 400 ekspertus profesionālās izglītības, nodarbinātības un aktīvās darba tirgus politikas jomā.
 
Uzzini, kā nodibinājums “Smart minds” var palīdzēt Tavai organizācijai veidot labāku ar izglītību un ar darbu saistīto politiku nacionālā un Eiropas līmenī, sūtot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
 
© 2020 Smart minds @